Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:
Title Image

Hakkımızda

Hakkımızda

Kırkıncıoğlu Olarak Bizler

1942’de Celal Kırkıncıoğlu tarafından kurulan Kırkıncıoğlu Grubu, bugün 3. kuşak yöneticileri öncülüğünde 4. kuşağıyla ticari faaliyetlerine inşaat, mobilya, perakende mağazacılık, gayrimenkul yatırımları, dayanıklı tüketim malzemeleri üretimi ve satışı alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Kurumsal Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyet: Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli daha iyi anlamaya çalışır, bizimle çalışmaktan memnuniyet duymalarını amaçlarız.

Saygı: İnsana, çevreye ve yasalara saygıyı ön planda tutarak, etik kurallar içinde hareket etmeyi temel gereklilik olarak benimseriz. Tüm çalışmalarımızda dürüst, şeffaf, adil ve sorumlu davranırız.

İnsan Odaklılık: Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Daima insanı geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız.

Profesyonellik: İşimizi en üst düzeyde özen ve yüksek standartlarla yapar ve işimizle ilgili gelişmeleri yakından izleriz. Çalışma yaşamımızdaki tüm ilişkilerde, işle ilgili öncelikleri dikkate alırız.

İtibar: İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz.

Ayrıntılı Bilgi ve  Fiyatlandırmalar İçin İletişime Geçin…

İletişim

Dilerseniz Ürün ve Tanıtım Katalogları için Mağazalarımızı Ziyaret Edebilir, Telefonla Görüşerek Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgilere Ulaşabilirsiniz.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Online Satış Sitemiz Hizmetinizdedir.